Категории
Новые поступления

Полімерна глина для флористики. Зберігання, властивості та відмінності.

Опубликована автором ""в категории "Тестирование и обзоры, Описания материалов, Массы для лепки" Июль 27, 2017 . Комментариев: 0.

Полімерна глина для флористики.

Зберігання, властивості та відмінності.
 
Полімерна глина - унікальний матеріал, за допомогою якого можна створювати дивовижні скульптури, прикраси і флористичні букети.
Керамічна флористика це мистецтво створення квітів з самозастигаючих полімерних мас. Умовно їх можна поділити на холодний фарфор (на основі полімерів) і на так звані зефірні (на основі целюлози). Їх об’єднує швидке самозастигання на повітрі без додаткової допомоги (запікання, сушки), легкість в роботі та в масі, своєрідна фактура, яка максимально імітує поверхню живих квітів.
 
Холодна кераміка це одна з моїх улюблених видів глини. Матеріал щільний, м’який, зручний та приємний в роботі, не липне до рук, водостійкий, не тріскається, достатньо міцний та гнучкий. Після застигання глина напівпрозора, залишається міцною і пружною. Холодна кераміка вважається універсальним матеріалом.
 
В магазині Каркар представлена Modena
 
 
 
Зазначена глина пластична, напівпрозора, має легкий кремовий відтінок. Для білосніжного кольору необхідно додавати білий барвник. Під час роботи не липне до рук, практично без запаху, зручна у використанні та водостійка після висихання. Поверхня гладка але приймає і зберігає створену фактуру. 
 
Зефірна глина має іншу структуру, вона більш пориста і злегка подібна до «зефіру», оксамитова, менш щільна, дуже м'яка, тягуча, еластична і непрозора, хоча також приємна в роботі. Завдяки цій м'якості пелюстку можна формувати на долоні, але інколи може прилипати до металічних стеків. Боїться води - глина стає дуже м'якою, липкою, швидко розмокає і через це втрачає свою  структуру.
 
 
 
В магазині Каркар представлені такі види:
 
Hearty - пухка, рихла, легка і приємна на дотик глина, трішки тягнеться, непрозора, майже без запаху. Надлишок води робить глину липкою, слизькою, тому слід уникати надмірного контакту. Кольорова гамма цієї пластики дозволяє отримувати при змішуванні велику кількість кольорів.
Металевим стеком складно розкачати в тонкий пласт - липне. Після висихання матова, шершава, прекрасно запам'ятовує форму, але дуже ніжна і ламка.
 
Hearty Soft - по властивостям дуже схожа з попередньою глиною, але вона більш еластична і менш пухка, краще формується та змішується з барвником. Вироби більш гнучкі, але такі ж ламкі. 
 
Modena Soft – наче поєднує у собі керамічний і зефірний вид. Глина м'якша, ніж Modena, але пориста і оксамитова. Приємно тягнеться, не липне до рук, гарно формується  в тонкий пласт. Для отримання білого кольору не вимагає додавання фарби. Після висихання має матовий білий колір та зберігає гладкість і пластичність.
 
Робота з глиною
 
Під час роботи пелюстки потрібно тримати накритими вологою серветкою, або ж плівкою, щоб вони не так швидко висихали. Якщо пелюстки підсохли, то склеїти їх можна густим ПВА або спеціальним латексним клеєм. Відкриту пачку глини необхідно також закривати вологою серветкою і слідкувати щоб не було доступу повітря. Підсихає виріб швидко, вже через пару годин тонкі пелюстки будуть сухими. Для повного висихання краще залишити виріб на ніч. Забарвлюється глина олійними, акриловими, акварельними фарбами або кольоровою глиною. Тонується будь-якою фарбою або пастеллю.
 
Тестування:
 
 
1. Колір
Найкращий результат перефарбування в інший колір показала Modena, тому що вона сама по собі напівпрозора та без вираженого кольору.
Зефірні глини більш білосніжні, колір виходить пастельним та ніжним, але зловживати надмірною кількістю фарби не рекомендую, так як знижується еластичність, а матеріал стає сухим та рихлим. 
При однаковій кількості маси і фарби найчіткіший тон мала глина Modena Soft. Для яскраво виражених відтінків рекомендується використовувати Hearty різних кольорів. Вона надає більш яскраві кольори, а також її можна поєднувати з іншими масами. 
Тонування у всіх видів глин достатньо виразне та чітке.
 
2. Тонкість пелюстки
Важливим показником, на мою думку, являється оптимальна товщина, при якій матеріалу можна надати бажану форму. На першому місці Modena, глина максимально тонка і легка в роботі. Наступна Modena Soft, також відповідає зручністю і хорошим кінцевим результатом. Єдине що, вона більш крихка і менше пропускає світло, що гірше імітує природність пелюстки. Третє і четверте місце розділили  Hearty, Hearty Soft, досить щільні, але надтонкі пелюстки будуть досить крихкими та ніжними. Хоча одна з переваг зефірних глин, це їхня прекрасна оксамитова  поверхня.
 
3. Гнучкість і ламкість 
Modena - глина володіє високими показниками пружності та гнучкості. Проте готові вироби вимагають дбайливого відношення та зберігання.
Modena Soft- досить гучка, але більш крихка ніж Modena. Як на мене, це золота середина між усіма представленими глинами, тому що поєднує у собі високу еластичність та оксамитову поверхню.
Hearty Soft- гнучка, але досить ламка. Вироби слід дбайливо зберігати.
Hearty – аналогічна Hearty Soft, хоча слід зазначити більшу ламкість готових виробів.
 
4. Взаємодія з водою ( перебування у воді протягом 5хв.)
Найкраще тест пройшли Modena та Modena Soft, хоча в останньої метелик розділився на дві половинки та все ж залишився досить щільним. 
Якщо Modena Soft покрити тонким лаком, виріб стане більш захищеним.
Hearty Soft, Hearty – мають значно більшу волого-поглинаючу здатність за рахунок своєї пористої структури. Матеріал швидко розмокає, втрачаючи свою фактуру.
 
Юлія Мархішуд
Последнее обновление: Февраль 12, 2018
Последние статьи
 • Новости Фев. 09, 2018

  Уважаемые Покупатели ! В субботу 10.02 все магазины Каркар будут работать в сокращённом режимес 11.00 до 15.45

 • Майстер-класи з живопису у студіїї Каркар Майстер-класи з живопису у студіїї Каркар Янв. 23, 2018

  Майстер-класи з живопису у магазині Каркар на Кіквідзе 6 проходитимуть щосуботи.Дати перших занять27.01 пейзаж олією03.02 пейзаж аквареллю10.02 натюрморт олієюНавесні плануємо пленери в ботсаду і на вулицях міста.Вартість 

 • Гуашь - особенности в работе Гуашь - особенности в работе Дек. 10, 2017

  История красок, особенности работы, сфера применения, хранение.Гуашь (фр. Gouache, – водная краска) – вид клеевых водорастворимых красок, плотный и матовый. История техники гуаши длинная и уходит в Средние века, потому что это первая краска,...

 • Акриловая краска для меловых досок - нетрадиционные способы применения Акриловая краска для меловых досок - нетрадиционные способы применения Август 21, 2017

  Краска с эффектом меловой доски может быть нанесена практически на любые гладкие поверхности, поэтому мы предоставляем вашему вниманию самые интересные идеи для её применения. Организация шкафа Вариант для самых забывчивых!

 • Створення флористичної композиції з глини Створення флористичної композиції з глини Август 04, 2017

  Послідовність створення флористичної композиції з глиниПерш за все необхідно підготувати потрібні матеріали.Слід зазначити, щоб поліпшити роботу майстрам в магазині «Каркар» для творчості є велика кількість варіантів різних...

 • Полімерна глина для флористики. Зберігання, властивості та відмінності. Полімерна глина для флористики. Зберігання, властивості та відмінності. Июль 27, 2017

  Полімерна глина для флористики.Зберігання, властивості та відмінності. Полімерна глина - унікальний матеріал, за допомогою якого можна створювати дивовижні скульптури, прикраси і флористичні букети.Керамічна флористика це...

 • Тестирование и описание свойств популярных ручек и линеров Тестирование и описание свойств популярных ручек и линеров Июль 13, 2017

  Тестирование и описание свойств популярных ручек и линеровСовременные материалы для графики сделали это искусство более мобильным и доступным. Ручки, маркеры - универсальные материалы, с помощью которых можно расписать даже автомобиль....

 • Marabu Fashion Color інструкція з фарбування тканин Marabu Fashion Color інструкція з фарбування тканин Июнь 08, 2017

  Marabu Fashion Color інструкція з фарбування тканинПри фарбуванні тканин завжди присутній ефект накладення кольорів (базовий колір текстилю може вплинути на отриманий в результаті фарбування відтінок). Оголошений колір досягається при...

 • Наш мастер-класс в Каркар-студии "Графика с Дмитрием Рыбиным". Наш мастер-класс в Каркар-студии "Графика с Дмитрием Рыбиным". Июнь 02, 2017

  Наш мастер-класс в Каркар-студии графика с Дмитрием Рыбиным. В спокойной, медитативной атмосфере мы создавали свои рисунки. Даже самые маленькие художники выражали свои чувства, эмоции лайнерами на бумаге. Рисунки порадовали. Приятно, что в...

 • Тестирование акварельных маркеров нескольких видов Тестирование акварельных маркеров нескольких видов Май 07, 2017

  Тестирование акварельных маркеров Мне бы их в ту последнюю ночь перед просмотром, - подумала я, услышав про акварельные маркеры. Времени в конце семестра всегда катастрофически не хватает, а тут ещё мало того, что пишешь проект...

 • Новинка - розчинник без запаху ROSA Studio Новинка - розчинник без запаху ROSA Studio Апр. 25, 2017

  Шановні друзі!Раді представити вам новинку  - Розчинник без запаху ROSA Studio.Розчинник без запаху ROSA Studio - деароматизований розчинник, призначений для художніх робіт, розведення олійних фарб, очищення пензлів, палітр, полотен.

 • Поліморфус - представник нового покоління пластиків з унікальними властивостями. Поліморфус - представник нового покоління пластиків з унікальними властивостями. Апр. 12, 2017

  Поліморфус - представник нового покоління пластиків з унікальними властивостями. Він належить до класу полімерів під назвою «капролактон» і має надзвичайно низьку температуру плавлення - близько 65 градусів за Цельсієм. Поліморфус...

 • ГАЛЕРЕЯ РАБОТ УЧАСТНИКОВ МАСТЕР-КЛАССОВ ГАЛЕРЕЯ РАБОТ УЧАСТНИКОВ МАСТЕР-КЛАССОВ Апр. 10, 2017

  Наш мастер-класс по технике декупаж на ткани. Оформляли мы эко сумки спомощью салфеток и специального клея для декупажа по ткани. Получилось очень красиво-у каждого своя тематика, в которой и оформлена сумка.   Наш второй...

 • Починаємо працювати з аквареллю. Починаємо працювати з аквареллю. Апр. 06, 2017

  Починаємо працювати з аквареллю.Акварель - працювати нею багато хто боїться, оскільки вона має властивість розтікатися, і, отже, виникає великий ризик зіпсувати малюнок. А щоб набити руку в малюванні аквареллю, потрібен певний час і...

 • Анатомія ідеального пензля Анатомія ідеального пензля Апр. 03, 2017

  Якщо ви вмієте правильно підбирати матеріали для своїх робіт, вважайте, що  половина справи вже зроблено. Художник і без того людина емоційна, щоб дратуватися на дрібниці: будь-то неслухняний кінчик пензля або аркуш паперу, що постійно...

 • Акриловые краски Ренессанс Акриловые краски Ренессанс Апр. 03, 2017

  Дорогие друзья, наш дизайнер Олеся потестировала акриловые краски Ренесанс, которые отлично себя проявили. Основные цвета кроющие, чистые, матовые, похожи на Ладогу. Металлики тоже кроющие, обладают несильным специфическим запахом,...

 • ВНИМАНИЕ - НОВИНКА. Великолепные пигменты от итальянской компании Zecchi ВНИМАНИЕ - НОВИНКА. Великолепные пигменты от итальянской компании Zecchi Мар. 31, 2017

  Основными отличительными свойствами этих пигментов являются чистота цветов и очень тонкий помол, благодаря которому они готовы к применению сразу после смешивания с связующим без дополнительного перетирания. Отзывы художников работавших...

 • Виробництво і призначення крейдованого паперу Виробництво і призначення крейдованого паперу Мар. 20, 2017

  Виробництво і призначення крейдованого паперу Особливість структури крейдованого паперуОдною з суттєвих властивостей крейдованого паперу є те, що він має вибіркове вбирання складових фарби. Структура крейдованого паперу це 30%...

 • Внимание НОВИНКА! Склейки бумаги для акварели, акрила и графики GAMMA Внимание НОВИНКА! Склейки бумаги для акварели, акрила и графики GAMMA Мар. 16, 2017

  Магазины Каркар предлагают вниманию художников склейки бумаги для акварели, акрила и графики польского производителя Gamma по вполне доступным ценам. Обращаем ваше внимание на то, что бумага в склейках использована от компании  Fabriano.

 • Подарки к 8 Марта - поможем выбрать, подскажем! Подарки к 8 Марта - поможем выбрать, подскажем! Мар. 06, 2017

  Огромный выбор подарков к 8 Марта предлагают магазины Каркар! Наши консультанты с удовольствием помогут подобрать оригинальный подарок на любой бюджет и вкус. От скромной коробочки карандашей, скетчбука или материалов для рукоделия до...

Комментарии

Оставить комментарий

Ответить

* Имя:
* E-mail: (Будет скрыт)
   Вебсайт (с http://): (URL сайта с http://)
* Комментарий: