Меню
Your Cart

Допоміжні матеріали RSS стрічка

15 Sep ЛАКИ ДЛЯ ОЛІЙНОГО ЖИВОПИСУ. РІЗНОВИДИ І ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ
0 744
     Лаки- спеціальні сполучення різної в`язкості з натуральних і синтетичних смол, розведені на основі розбавників: скіпідару, пінену чи уайт-спіріту. По складу лаки для олійного живопису діляться на смоляні і олійно-смоляні. За походженням існують лаки на природніх смолах і бальзамах- дамарний, мастичний, піхтовий, кедровий, бальзамно-пентамаслян..
07 Aug Матеріали для гуашевого та акварельного живопису, їх розмаїття.
0 2128
 Коли навчаєшся в творчих студіях або займаєшся творчістю на  майстер-класах, то розумієш, як багато потрібно знати про начебто знайомі з дитинства техніки малювання. Адже все розвивається і техніки живопису гуашшю та аквареллю також і привертають увагу новими творчими можливостями. Давайте зупинимось на акварельному живописі: прозора водор..
29 May Грунт VS Gesso
dev 0 1506
  Коли займаєшься мистецтвом, то час від часу виникають питання щодо живопису або декорування. Та одним з ключових є питання про грунти: для чого потрібен акриловий грунт, або що таке гесcо і чим він відрізняється від звичайного акрилового? Та на полицях магазинів така різноманітність матеріалів для творчості, очі розбігаються! ..
10 Apr Олії для живопису олійними фарбами.
0 2942
  Головним компонентом майже всіх олійних фарб є олія, яку виготовляють з рослинної сировини. Та всі різновиди олії мають назву від рослинної сировини з якої вони виробляються. Але головним показником для олії є здатність створювати плівку при висиханні. Саме за цим показником олії поділяють на певні групи.  До першої групи..
30 Oct Розчинники для олійний фарб ЗКХ, «Ренесанс», Україна. Порівняльна характеристика ціна/якість.
0 2072
  О боже, скільки тут баночок! Як вибрати собі розчинник? Для порівняння візьмемо асортимент багатокомпонентних розчинників тому, що завдяки зручності та своїм властивостям саме вони найчастіше використовуються в олійному живописі     Продукт Виробник Пинен (№4) Трі..
08 Oct Разбавители для масляных красок: виды и свойства.
0 4229
 Начинающий художник, который решил впервые попробовать рисовать маслом, приходит в художественный магазин и обычно теряется при виде огромного разнообразия дополнительных материалов для письма маслом. Одни из таких материалов - это разбавители и растворители для масляной живописи. Как не потеряться в огромном разнообразии и выбра..
25 Apr Новинка  - розчинник без запаху ROSA Studio
0 2578
Шановні друзі!Раді представити вам новинку  - Розчинник без запаху ROSA Studio.Розчинник без запаху ROSA Studio - деароматизований розчинник, призначений для художніх робіт, розведення олійних фарб, очищення пензлів, палітр, полотен.Розчинник швидко випаровується на повітрі, тим самим прискорюючи висихання фарб.Розчинник..
13 Dec Обзор лаков для художественных работ от различных производителей
0 6981
Дорогие друзья!Опытом использования лаков для художественных работ с нами поделилась художник - декоратор Marianna Kotsan. Из многообразия современных художественных материалов активнее всего я использую акриловые краски. После высыхания работы, будь-то живопись или декоративный элемент, обязательно покрываю ее лаком. Некоторые мои кол..
07 Dec Нове надходження клея-лаку для декупажу в магазини Каркар
0 617
    Шановні друзі!Пропонуємо вашій увазі новинку від компанії ROSA – матовий клей-лак для декупажу ROSA TALENT у об’ємах 70мл та 100мл! Ціна продукту Вас приємно здивує.Відтепер ви маєте можливість придбати якісний продукт у зручних для роботи ємностях, особливо для створення масштабних робіт або декору..
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту