Магазин Каркар розповідає про скетчбуки. Поговоримо про зручність блокнотів на спіралі, з палітурною прошивкою, в твердих і м'яких обкладинках, розкажемо коли доречні склейки.Мої найбільш улюблені манускріпти:

https://karkar.com.ua/bumaga-karton-bloknoty/sketchbuki/?fm=589

У них унікальна і найзручніша з усіх прошивка - блокноти ідеально розкриваються на всі 180 градусів, якими б товстими вони не були, а деякі сторінки можуть бути - не А5, а цільними на весь розворот, тобто А4 формату.Якщо сумка дозволяє - дуже класні скетчбуки в твердих обкладинках, на прошивці а4 формату від Fabriano, Royal Tallens або Canson. Є і інші виробники.

https://karkar.com.ua/bumaga-karton-bloknoty/sketchbuki/?fa158...


Всі вони є в різних форматах, квадратні, вертикальні, горизонтальні. Кансон тут відрізняється від всіх - Якість їх паперу просто бімба, а дизайн - сама довершеність.Скетчбукі на спіралях зручні тим, що вони широко відчиняються і підгортаються.

https://karkar.com.ua/bumaga-karton-bloknoty/sketchbuki/?fa158...

Формат склейок дуже зручний, коли є де зберігати вже вирвані листочки, або для аудиторіі - коли листи потрібно роздати на компанію.

https://karkar.com.ua/bumaga-karton-bloknoty/sketchbuki/?fa158...


В Каркарі такий величезний вибір скетчбуків, що про це можна розмовляти годинами. Тому наступного разу ми розберемо їх за якістю паперу.

https://karkar.com.ua/