Menu
Your Cart

Блог RSS стрічка

13 Oct Слухається справа black indian ink проти liquid indian ink.
0 132
Winsor & Newton робить дві чорні туші з підозріло однаковими назвами: “Black Indian Ink” i “Liquid Indian Ink”. Я вирішила нарешті з’ясувати, в чому між ними різниця. А різниця суттєва!Black Indian Ink- Насичений чорний колір з легким відблиском, коли засихає- Теплий відтінок.- Дуже дрібний помол пігменту.- Контрольовані рівномірні заливки.- Після ..
15 Sep Теоретична методика живопису.
0 177
На чому будується робота з фарбами? Це робота з витвором мистецтва, якого ще нема, але який має з’явитися з Вашою допомогою. З допомогою художника. Перше, що потрібно- матеріальна база: натурфонд, фарби, пензлі, палітра, розбавники, мольберт, фартух, полотно чи папір… Але, теоретично, творчість починається с задуму а від нього утворюється подальший..
11 Oct Маркери по тканині: огляд і тестування
smirnoffs 0 1845
  (Малюнок на футболці виконан за мотивами картин Карли Жерар)  Нарешті мені до рук потрапили маркери по тканині - такі яскраві і такі різні за складом, товщиною, видом жала та дизайном. Як художник по тканині з багаторічним досвідом, я не користуюсь маркерами як самостійним матеріалом. Скоріше як допоміжним засобом дл..
20 Sep Такі цікаві воскові пасти
smirnoffs 0 653
 Коли час від часу навідуєш крамницю старожитностей або музей, то відразу наше око помічає дивовижний ефект: коли базовий колір рамок або статуеток проглядає крізь перший шар фарби яка деінде зійшла. Це так романтично, адже така річ має свій шарм і гармонійно вписується в сучасний інтер’єр. (мал.1)  В сучасному світі  ст..
12 Sep Пропробуй Sennelier в КарКар - и получи подарок!
0 769
 Уже в это воскресенье 15 сентября с 12:00 до 15:00 можно будет продегустировать французские материалы бренда Sennelier в магазине КарКар. Каждому посетителю мы приготовили маленький подарок. Тестирование бесплатное, но количество подарков ограничено. Для дегустации представлены: 1) Акварель для пленеров "La Petite Aquarelle" 2) ..
13 Aug Акварельный мастер-класс с материалами от SENNELIER.
0 806
Хочу написать впечатлениях про материалы после мастер класса ;).  Для написания Розы использовались такие пигменты красок от Sennelier : 252 Yellow Ochre, 567 Napples Yellow, 659 Opera Rose, 211 Burnt Sienna. Больше всего понравился Napples Yellow своим светлым и необычным оттенком, в состав думаю входят белила хорошо использовать этот оттенок..
07 Aug Матеріали для гуашевого та акварельного живопису, їх розмаїття.
0 1409
 Коли навчаєшся в творчих студіях або займаєшся творчістю на  майстер-класах, то розумієш, як багато потрібно знати про начебто знайомі з дитинства техніки малювання. Адже все розвивається і техніки живопису гуашшю та аквареллю також і привертають увагу новими творчими можливостями. Давайте зупинимось на акварельному живописі: прозора водор..
15 Jul Краски по ткани - особенности применения.
0 1173
 Как художник-декоратор, уже много лет экспериментирующий с материалами, я имею в своей творческой копилке более 15 техник декоративно-прикладного искусства. Также я долгое время преподаю декоративные, живописные и графические техники на своих мастер-классах (в частности и в магазине Каркар ). Более подробно я хочу рассказать об а..
25 Jun ЦІКАВО ПРО ШТАМПИ
0 1372
   Штампи або відбитки можна зробити з будь чого! Половинка картоплини, яблуко, гумка, листок клену, монетка,  паперовий стаканчик тощо. Такі відбитки дуже ефектно виглядають при декоруванні будь якої поверхні! Але відбитки можна робити і складні, коли потрібно вирізати на цупкому картоні силует оленя чи кролика, або на ..
29 May Грунт VS Gesso
dev 0 1204
  Коли займаєшься мистецтвом, то час від часу виникають питання щодо живопису або декорування. Та одним з ключових є питання про грунти: для чого потрібен акриловий грунт, або що таке гесcо і чим він відрізняється від звичайного акрилового? Та на полицях магазинів така різноманітність матеріалів для творчості, очі розбігаються! ..
06 May Лялькові маси, особливості, допоміжні матеріали.
0 1130
  Ляльки, створені майстрами, це витвори мистецтва, ними захоплюються, їх  колекціонують. Тому кожен з майстрів лялькарів впевнено скаже, що саме головне в їх творчості  - якісні матеріали! (мал.1)Основний матеріал, з якого починається лялька, кращий за глину та порцеляну -  це полімерна маса. Новітній матеріал для сучасного ..
10 Apr Олії для живопису олійними фарбами.
0 2148
  Головним компонентом майже всіх олійних фарб є олія, яку виготовляють з рослинної сировини. Та всі різновиди олії мають назву від рослинної сировини з якої вони виробляються. Але головним показником для олії є здатність створювати плівку при висиханні. Саме за цим показником олії поділяють на певні групи.  До першої групи..
Показано з 1 по 12 із 158 (14 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту