Меню
Your Cart

Блог RSS стрічка

16 Mar Огляд на найпопулярніший папір Hahnemühle.
dev 0 206
Сьогодні ми поговоримо про мрію кожного аквареліста - акварельний папір фірми Hahnemühle. Це німецька фірма, яка знаходиться в районі Релліхаузен міста Дассель. Як і у всіх своїх справах, німці дуже відповідально підійшли до процесу виготовлення паперу. У їхньому арсеналі є найрізноманітніші варіанти для рисунку, акрилу, пастелі, а особливо, акваре..
03 Mar З чим іти на натуру?
dev 0 266
Малюючи оголену натуру, в мене сформувався особистий сет з улюблених матеріалів. Вони щоденно під рукою - зручні та максимально функціональні.Акварельно-графітні олівці Graphitone від Derwent, Ці олівці настільки жирні і насичені тоном, що працювати з ними справжнє задоволення, до того ж вони дуже гарно розмиваються та навіть змішуються з акв..
28 Jan Огляд лінерів
0 270
Marvy Uchida For Drawing японська ручка - мультилайнер.  Ідеальна для скетчів, коміксів, і манги. Для художників і дизайнерів.  Ручка має такі властивості: з нетоксичним безкислотним чорнилом,світлостійка архівного якості. Ідеальна для скетчів, коміксів, і манги, для художників і дизайнерів. Представлена ​​в чорному кольорі з товщиною лінії 0,03 мм..
14 Jan Як писати, акриловими фарбами? Які особливості матеріалу, його властивості та можливості
dev 0 218
Акрилові фарби застосовують в живописі, оформленні інтер'єру, розписують дерево, тканину, взуття, скло і навіть нігті.Підготовка поверхні Акрилові фарби лягають на будь-яку поверхню і після висихання невразливі до вологи. Щоб фарби трималися, поверхню слід правильно підготувати. Найчастіше обходяться акриловим грунтом. Грунт в великому асорт..
05 Jan Як провести час на карантині з дітьми весело і з користю
dev 0 248
    Якщо не можна змінити обставини, то можна змінити своє ставлення до них. Спробуємо розглядати карантин, як унікальну можливість побути з власними дітьми, чогось їх навчити, спілкуватись з ними і нікуди не поспішати.        Я давно хотіла переробити стару книжкову шафу у місце для ігр своїх дітей. Хочу сказати, що це не чисто моя ідея, я давно..
14 Dec Що подарувати дітям
valentyna 0 167
Магазин каркар пропонує дітям на подарунки аква-грими https://karkar.com.ua/bodi_art_i_grim/ випалювачі по дереву https://karkar.com.ua/modelirovanie,%20gravjura,%20rezba/vyzhiganie_po_derevu/ набори для квілінгу - https://karkar.com.ua/rukodelie/kvilling_3v/naboru-dlya-kvilinga/ набори для шиття, лялькові будинки, гаражі, набори для ліплення ласти..
11 Dec Чому художники натягують полотна самі
valentyna 0 209
Що потрібно для натяжки полотен, чому це набагато дешевше ніж купувати вже готовіhttps://karkar.com.ua/holstykarton-gruntovanyj-podramniki/moduli_dlya_sborki_podramnikov__bagetnye_ramy/ - модулі https://karkar.com.ua/holstykarton-gruntovanyj-podramniki/xolct-v-rulonax/ - полотна в рулонах https://karkar.com.ua/aksessuary-dlja-hudozhnikov/dlya_natya..
07 Dec Що подарувати художницям/кам
13 Oct Слухається справа black indian ink проти liquid indian ink.
0 359
Winsor & Newton робить дві чорні туші з підозріло однаковими назвами: “Black Indian Ink” i “Liquid Indian Ink”. Я вирішила нарешті з’ясувати, в чому між ними різниця. А різниця суттєва!Black Indian Ink- Насичений чорний колір з легким відблиском, коли засихає- Теплий відтінок.- Дуже дрібний помол пігменту.- Контрольовані рівномірні заливки.- Після ..
15 Sep Теоретична методика живопису.
0 521
На чому будується робота з фарбами? Це робота з витвором мистецтва, якого ще нема, але який має з’явитися з Вашою допомогою. З допомогою художника. Перше, що потрібно- матеріальна база: натурфонд, фарби, пензлі, палітра, розбавники, мольберт, фартух, полотно чи папір… Але, теоретично, творчість починається с задуму а від нього утворюється подальший..
15 Sep ЛАКИ ДЛЯ ОЛІЙНОГО ЖИВОПИСУ. РІЗНОВИДИ І ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ
0 40
     Лаки- спеціальні сполучення різної в`язкості з натуральних і синтетичних смол, розведені на основі розбавників: скіпідару, пінену чи уайт-спіріту. По складу лаки для олійного живопису діляться на смоляні і олійно-смоляні. За походженням існують лаки на природніх смолах і бальзамах- дамарний, мастичний, піхтовий, кедровий, бальзамно-пентамаслян..
11 Oct Маркери по тканині: огляд і тестування
smirnoffs 0 2245
  (Малюнок на футболці виконан за мотивами картин Карли Жерар)  Нарешті мені до рук потрапили маркери по тканині - такі яскраві і такі різні за складом, товщиною, видом жала та дизайном. Як художник по тканині з багаторічним досвідом, я не користуюсь маркерами як самостійним матеріалом. Скоріше як допоміжним засобом дл..
Показано з 1 по 12 із 163 (14 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту