Меню
Your Cart

Блог RSS стрічка

14 Jan Представляємо Вам продукти власного виробництва!
dev 0 23
    Зошити Каркар для акварелі, для свторення яких використано папір Rusticus Fabriano, що підходять для роботиз аквареллю, пастеллю, олівців та маркерів.     Та унікальні скетчбуки для нарисів Каркар, створені з паперу пяти відтінків бежу, що підходять для різних технік. Запитуйте наші новинки у всіх магазинах Каркар та інтернет-магазині...
23 Dec ПЕНЗЛИКИ З РЕЗЕРВУАРОМ. ПЕРЕВАГИ ТА ЇХ НЕОБХІДНІСТЬ, ПРАВИЛА ВИБОРУ.
dev 0 74
    Цікаво знати: Водяні пензлики придумали в Японії кілька років тому і нещодавно вони стали дуже популярними по всьому світу. Ч. Танака (Chihiro Tanaka) каліграф та аквареліст, якому належать права винахідника водних пензликів, одного разу вирішив очистити контейнер від чорнила, яке спочатку там знаходилося і наповнив його водою і це стало відкри..
22 Nov Пензлі з резервуаром: які є і чим відрізняються
dev 0 168
    Якщо ви слідкуєте за новинками матеріалів для митців , стежите за надзвичайно популярними арт блогерами, швидше за все, ви бачили деяких акварелістів, які користуються пензлем з резервуаром.    Ці пензлі з’явились відносно нещодавно  у світі художніх матеріалів, особливо у порівнянні зі стандартним пензлем для акварелі, якими користуються на пр..
15 Nov Топ три найкращих скетчбука від Магазину Каркар
0 179
В цьому випуску ми розкажемо про 3 найкращих скетчбуки.Наш улюбленець №1 Canson А6 96г/м2 з магнітною застібкою. Плюси: розворот 180, компактність та заокруглені кутки, що дає можливість завжди носити з собою, а магнітною застібкою можна фіксувати олівець або лайнер. Ідеальний кишеньковий варіант для спонтанних ідей, нотаток та швидких замальовок. ..
15 Nov Модулі, підрамники для полотен
0 91
Підрамники для полотен бувають різних товщин. 0 - найлегші і найтонкіші. Підходять для найменших розмірів полотен або для пленерів 1 - на них наиягують середні полотна 2 - для найбільших розмірів 3д модулі - для виставок та інтер'єрівТакож є клінишки якими, вони рятують полотна від просивання...
15 Nov Папір для малюнку - різновиди і як вибрати
dev 0 76
Короткі огляди художніх матеріалів від магазину Каркар Найгладкіший папір серії Bristol підійде для маркерів, креслення, промальовки деталей і класичного малюнку. Ця серія є у різних виробників. Також гладкий та класичний для малюнку Munken  https://karkar.com.ua/bumaga-karton-b.. Більше видів паеру для малювання маркерами тут - https://karkar.com...
27 Oct Запрошуємо Вас в Каркар на майстер-клас Дзен живопис танці на папері !
0 80
 Пензель танцює, туш співає, а фарби грають. Танці на папері. Слово «суми» означає «туш». Коли до суми додаємо «Є», виходить «картина, написана тушшю». У наші дні на Заході прийнято називати суми-є будь-яке зображення, написане тушшю з використаннямтехнічних прийомів роботи пензлем, традиційно прийнятих в Азії. Мистецтво суми-е виникло в Китаїблизь..
25 Oct Відкрийте для себе бренди олійних фарб для початківців і професіоналів.
0 101
   Найважливіше визначитися який з брендів розкриє ваш індивідуальний стиль. У кожного виробника фарб є своя особлива формула, яка робить їх фарбу унікальною, адже всі олійні фарби мають простий склад – олія (сполучна) + пігмент.    Фарби варіюються від бренду до бренду. Завжди є відмінності в типі олії, яка використовується в якості сполучного, ..
11 Oct Унікальні олійні фарби Maimeri Classico
dev 0 100
    Надтонкі масляні фарби Classico - це нововведення в світі витончених мистецтв. Відповідають найвищим стандартам якості. Вони зробили справжню революцію в області критеріїв, за якими оцінюються олійні фарби. Велика увага приділяється відбору сировини, кращого з усього, що є на ринку. Якість пігментів забезпечує чудову стійкість фарб до світла. П..
17 Sep Огляд акварельних фарб. Частина 2
dev 0 146
  Різноманітність акварельних фарб вражає і любителів і, особливо, професіоналів. Але виникає питання: що краще придбати відомий бренд або новинки на полиці !?  Давайте познайомимося з аквареллю від Royal Talens - Rembrandt (Нідерланди), Rosa від українського бренду, Sennelier (Франція) і НТЦ «Лазурит» - «Перша столиця» від українського виробника..
10 Sep Запрошуємо всіх відвідати виставку ботанічного мистецтва.
05 Aug Новий магазин на Костянтинівський 24
valentyna 0 256
Магазин з Ярославської переїзжає на Костянтинівську 24. 10 років тому Каркар вже працював за цією адресою і зараз ми знову повертаємось в те саме приміщення. Чекаємо вас в новому магазині...
Показано з 1 по 12 із 177 (15 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту