Меню
Your Cart

Блог RSS стрічка

13 Oct Каркар вітає всіх захисників Вітчизни зі Святом !  Акція !!!
dev 0 25
 З будь-якою покупкою при пред’явленні посвідчення військовослужбовця даруємо сертифікат на 100 грн...
12 Oct Запрошуємо Вас в Каркар на майстер-клас Дзен живопис - танці на папері !
0 25
 Пензель танцює, туш співає, а фарби грають. Танці на папері.  Слово «суми» означає «туш». Коли до суми додаємо «Є», виходить «картина, написана тушшю». У наші дні на Заході прийнято називати суми-є будь-яке зображення, написане тушшю з використаннямтехнічних прийомів роботи пензлем, традиційно прийнятих в Азії. Мистецтво суми-е виникло в Китаїблиз..
11 Oct Унікальні олійні фарби Maimeri Classico
dev 0 19
    Надтонкі масляні фарби Classico - це нововведення в світі витончених мистецтв. Відповідають найвищим стандартам якості. Вони зробили справжню революцію в області критеріїв, за якими оцінюються олійні фарби. Велика увага приділяється відбору сировини, кращого з усього, що є на ринку. Якість пігментів забезпечує чудову стійкість фарб до світла. П..
17 Sep Огляд акварельних фарб. Частина 2
dev 0 76
  Різноманітність акварельних фарб вражає і любителів і, особливо, професіоналів. Але виникає питання: що краще придбати відомий бренд або новинки на полиці !?  Давайте познайомимося з аквареллю від Royal Talens - Rembrandt (Нідерланди), Rosa від українського бренду, Sennelier (Франція) і НТЦ «Лазурит» - «Перша столиця» від українського виробника..
10 Sep Запрошуємо всіх відвідати виставку ботанічного мистецтва.
05 Aug Новий магазин на Костянтинівський 24
valentyna 0 232
Магазин з Ярославської переїзжає на Костянтинівську 24. 10 років тому Каркар вже працював за цією адресою і зараз ми знову повертаємось в те саме приміщення. Чекаємо вас в новому магазині...
13 May Найкращі скетчбуки. Палітурка та обкладинка
dev 0 234
Магазин Каркар розповідає про скетчбуки. Поговоримо про зручність блокнотів на спіралі, з палітурною прошивкою, в твердих і м'яких обкладинках, розкажемо коли доречні склейки.Мої найбільш улюблені манускріпти: https://karkar.com.ua/bumaga-karton-bloknoty/sketchbuki/?fm=589 У них унікальна і найзручніша з усіх прошивка - блокноти іде..
05 May Огляд професійних матеріалів для ліногравюри.
valentyna 0 344
    За останні декілька років серед професійних художників, та і в цілому поціновувачів мистецтва все більшої і більшої популярності набувають різноманітні техніки естампу. Техніки друку розкривають перед митцем нові можливості, художні прийоми. Майже усі графічні техніки — є тиражними, що дозволяє створювати велику кількість відбитків, при цьому н..
16 Mar Огляд на найпопулярніший папір Hahnemühle.
dev 0 430
Сьогодні ми поговоримо про мрію кожного аквареліста - акварельний папір фірми Hahnemühle. Це німецька фірма, яка знаходиться в районі Релліхаузен міста Дассель. Як і у всіх своїх справах, німці дуже відповідально підійшли до процесу виготовлення паперу. У їхньому арсеналі є найрізноманітніші варіанти для рисунку, акрилу, пастелі, а особливо, акваре..
03 Mar З чим іти на натуру?
dev 0 417
Малюючи оголену натуру, в мене сформувався особистий сет з улюблених матеріалів. Вони щоденно під рукою - зручні та максимально функціональні.Акварельно-графітні олівці Graphitone від Derwent, Ці олівці настільки жирні і насичені тоном, що працювати з ними справжнє задоволення, до того ж вони дуже гарно розмиваються та навіть змішуються з акв..
28 Jan Огляд лінерів
0 380
Marvy Uchida For Drawing японська ручка - мультилайнер.  Ідеальна для скетчів, коміксів, і манги. Для художників і дизайнерів.  Ручка має такі властивості: з нетоксичним безкислотним чорнилом,світлостійка архівного якості. Ідеальна для скетчів, коміксів, і манги, для художників і дизайнерів. Представлена ​​в чорному кольорі з товщиною лінії 0,03 мм..
14 Jan Як писати, акриловими фарбами? Які особливості матеріалу, його властивості та можливості
dev 0 383
Акрилові фарби застосовують в живописі, оформленні інтер'єру, розписують дерево, тканину, взуття, скло і навіть нігті.Підготовка поверхні Акрилові фарби лягають на будь-яку поверхню і після висихання невразливі до вологи. Щоб фарби трималися, поверхню слід правильно підготувати. Найчастіше обходяться акриловим грунтом. Грунт в великому асорт..
Показано з 1 по 12 із 171 (15 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту